Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

Więźba z fabryki

offlinedachymitek blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | blog ekspercki
252015 odwiedzin | wpisów: 63, komentarzy: 9, artykułów: 22, obserwuje: 29

Parterówka ze strychem - projekt "DJ 204"

autor: dachymitek blog budowlany - wyślij wiadomość ( wpis ) Dodaj wpis do ulubionych »

Projekt „DJ-204” pracowni projektowej ARCHDESIGN (www.archdesign.pl) to dom parterowy 162,6 m2 z dwustanowiskowym garażem, niepodpiwniczony. Doskonała propozycja dla pięcioosobowej rodziny. Prosta bryła z garażem, który wykonać można na późniejszym etapie inwestycji, lub zupełnie z niego zrezygnować. Budynek pasuje na nietypowe, szerokie działki o małej głębokości.
blog budowlany - mojabudowa.pl"WIĄZAR-SYSTEM" - zakład prefabrykacji wiązarów w technologii Mitek (www.wiazar-system.pl ) zaprojektował, wykonał i zamontował wiązary, które stanowiły zarówno więźbę jak konstrukcję stropową.
blog budowlany - mojabudowa.plProjekt wiązarowej konstrukcji stropodachowej

Oryginalny projekt przewidywał kosztowny strop żelbetowy. Na nim zaprojektowana była tradycyjna konstrukcja ciesielska. Dzięki zmianie tego rozwiązania na prefabrykowane wiązary inwestor oszczędził sporo pieniędzy i uzyskał pożyteczne pomieszczenie gospodarcze – strych o powierzchni ponad 18 m2.
blog budowlany - mojabudowa.plblog budowlany - mojabudowa.pl
Wiązary tworzące strych

Prefabrykowane wiązary były zaprojektowane za pomocą specjalistycznego oprogramowania Mitek Industries. Generuje ono w sposób automatyczny bardzo precyzyjną dokumentację warsztatową, która w formie elektronicznej jest przesyłana na piłę i stanowisko prasowania. Dzięki temu inwestor otrzymuje dokładnie taką więźbę, jaką zaprojektował konstruktor.
blog budowlany - mojabudowa.pl
Ponieważ projektant, dostawca drewna jak i „cieśla” to ta sama firma jest jasno określona gwarancja – odpowiedzialność za produkt.